Doradztwo i szkolenia

Wdrożenia informatyczne i szkolenia IT zakończone sukcesem przynoszą wymierne efekty i korzyści dla danej firmy, pozwalając na znaczne usprawnienie procesów biznesowych.

Doradztwo informatyczne - pozwala ograniczyć koszty wdrożenia oraz utrzymania rozwiązań informatycznych w firmie, jak również wpływa na usprawnienie procesów przepływu informacji oraz na szybkość podejmowanych decyzji.

Doradzamy rozwiązania, które nie tylko generują mniejsze koszty zarówno dzięki stosowaniu rozwiązań adekwatnych do Państwa potrzeb, ale mają znaczący wpływ na sprawność zarządzania firmą.

Szkolenia IT - dają możliwość poprawy wydajności działania firmy poprzez doskonalenie pracowników w zakresie wykorzystywania nowych technologii i technik informatycznych w przedsiębiorstwie. Pracownik efektywnie korzystający z dostępnych narzędzi i świadomy ich możliwości usprawni działanie Państwa firmy.

Nasza oferta obejmuje:

  • Doradztwo w zakresie zakupu sprzętu oraz oprogramowania IT, który spełnia wymagania zarówno funkcjonalne jak i finansowe.
  • Pomoc w wyborze dostawcy systemu IT oraz wsparcie w negocjacjach z wybranym kontrahentem.
  • Doradztwo w zakresie bieżącego funkcjonowania infrastruktury IT.
  • Nadzór nad realizowanymi wdrożeniami oraz wsparcie powdrożeniowe (prace nad ciągłym rozwojem).
  • Doradztwo i szkolenia w zakresie ochrony i bezpieczeństwa przechowywany danych (opracowanie polityki bezpieczeństwa informatycznego, bezpiecznej zdalnej pracy oraz szyfrowania danych).
  • Ciągłość działań mający na celu zwiększenie niezawodności istniejącego systemu informatycznego.
  • Szkolenia pracowników z wybranego przez Państwa zakresu tematyki technologii informatycznych.

Więdza i doświadczenie którymi chętnie się dzielimy!Napisz lub zadzwoń do nas


wiadomość:
imię i nazwisko:
firma:
telefon:
e-mail:
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę webSylium s.c. (ul. Wyszyńskiego 51, 64-100 Leszno) w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych.

Strona używa plików cookie (tzw. ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.