Responsywne strony z autorskim systemem CMS

Dzięki naszemu autorskiemu systemowi zarządzania treścią wsCMS możesz samodzielnie aktualizować stronę internetową bez ingerencji w kod źródłowy.

Prostota obsługi i wygoda klientów

Do samodzielnego modyfikowania responsywnych stron internetowych zintegrowanych z systemem wsCMS wymagana jest jedynie podstawowa znajomość obsługi komputera i pakietów biurowych typu MS Word lub OpenOffice.

Każdą z zaprojektowanych i wykonanych strony WWW możemy zintegrować z naszym autorskim systemem zarządzania treścią wsCMS.

Strona internetowa z systemem wsCMS to obecnie najczęściej wybierane rozwiązanie przez naszych Klientów - ceniących funkcjonalność, możliwość samodzielnej i szybkiej edycji treści na swojej stronie WWW, w sklepie on-line czy portalu internetowym.

Największym atutem naszego systemu CMS jest intuicyjna obsługa i szybkość działania. Do każdego wdrożenia dostosowujemy system wsCMS wg. indywidualnych potrzeb i wymagań Klienta.

Rozwiązania oparte o nasz system CMS sprawdzają się wszędzie tam, gdzie zmiany na stronie internetowej dokonywane są często, a efekt ich wprowadzenia powininy być natychmiastowe.

Wszystkimi edytowalnymi elementami strony internetowej czy też sklepu on-line takimi jak: artykuły, galerie, aktualności, produkty, klienci itp. możecie Państwo zarządzać z poziomu panelu administracyjnego dostępnego 24h/dobę przez 365 dni w roku z dowolnego miejsca w Internecie!


Zalety stron internetowych z systemem wsCMS

  • prosta i intuicyjna edycja treści,
  • łatwe wgrywanie plików na serwer i automatyczne generowanie miniaturek fotografii,
  • dynamiczne generowanie treści przyjazne wyszukiwarkom,
  • bezpieczeństwo,
  • oszczędność czasu,
  • możliwość łatwiejszej rozbudowy o nowe funkcje,
  • zarządzanie redaktorami strony WWW lub sklepu,
  • nieograniczona czasowo i terytorialnie licencja - brak opłat okresowych!
  • i wiele innych...

Dowiedz się więcej o systemie wsCMS i jego cechach »

Serwis WWW z systemem CMS to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą minimalizować koszty administrowania stroną WWW, samodzielnie i łatwo dokonywać zmian.


Samodzielnie zarządzaj treścią, zdjęciami, plikamiNapisz lub zadzwoń do nas


wiadomość:
imię i nazwisko:
firma:
telefon:
e-mail:
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę webSylium s.c. (ul. Wyszyńskiego 51, 64-100 Leszno) w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych.

Strona używa plików cookie (tzw. ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.