Biuletyn informacyjny

wsNewsletter - to oprogramowanie służące do zarządzania biuletynem informacyjnym (systemem do zautomatyzowanego rozsyłania korespondencji), która może być autonomiczną aplikacją bądź modułem systemu wsCMS.


Kluczowe cechy systemu wsNewsletter

  • Zarządzanie grupami użytkowników (subskrybentów) - możliwość przypisania użytkowników z listy mailingowej do konkretnych grup i wydzielania różnych kategorii treści, które będą im dostarczane.
  • Poufność danych osobowych - dane osobowe (użytkowników z listy mailingowej) przechowywane w systemie są szyfrowane z wykorzystaniem kryptografii symetrycznej (AES256).
  • Zarządzanie treścią niewymagające specjalistycznej wiedzy - treść biuletynów redagowana jest z wykorzystaniem wizualnego edytora typu WYSIWYG (ang. What You See Is What You Get) wyposażonego w standardowe narzędzia znane z popularnych edytorów tekstów.
  • Import treści z zewnętrznych programów - system umożliwia poprawne importowanie treści z zewnętrznych edytorów tekstowych.
  • Wielojęzyczny front-end i panel administracyjny - system umożliwia redagowanie treści w wielu językach, dlatego Państwa informacje o nowej ofercie, promocjach lub wydarzeniach w firmie trafią w odpowiedniej formie i języku do odpowiednich subskrybentów.


Błyskawicznie docieraj z informacją do Klientów!Napisz lub zadzwoń do nas


wiadomość:
imię i nazwisko:
firma:
telefon:
e-mail:
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę webSylium s.c. (ul. Wyszyńskiego 51, 64-100 Leszno) w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych.

Strona używa plików cookie (tzw. ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.