Sprzęt i oprogramowanie

Współpracujemy z największym dystrybutorem sprzętu komputerowego i oprogramowania informatycznego w Europie Środkowej co pozwala nam na dostarczanie rozwiązań informatycznych wiodących firm na Świecie w atrakcyjnych cenach.

Oferujemy pomoc w doborze i konfiguracji sprzętu komputerowego oraz oprogramowania optymalnego dla potrzeb Twojej firmy.

Zakupiony sprzęt dopasujemy do indywidualnych potrzeb poprzez odpowiednią konfigurację oferując równocześnie natychmiastową pomoc w rozwiązywaniu wszelkiego rodzaju usterek oraz problemów.

Zakres naszych działań obejmuje również serwis komputerowy. Staramy się ewentualne awarie rozwiązywać w możliwie najkrótszym czasie bez wpływy na ciągłość funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Nasza oferta obejmuje usługi serwisowe w systemie stałej umowy ryczałtowej lub na zasadzie doraźnej naprawy.


Sprzęt i oprogramowanie spełniające oczekiwaniaNapisz lub zadzwoń do nas


wiadomość:
imię i nazwisko:
firma:
telefon:
e-mail:
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę webSylium s.c. (ul. Wyszyńskiego 51, 64-100 Leszno) w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych.

Strona używa plików cookie (tzw. ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.