System zarządzania treścią wsCMS

wsCMS (webSylium Content Management System) - to nasz autorski system zarządzania treścią, który umożliwia łatwą i samodzielną aktualizację zawartości serwisu internetowego bez posiadania specjalistycznej wiedzy.

Kluczowe cechy systemu wsCMS

 • Budowa modułowa - istnieje możliwość wyboru wyłącznie modułów, które faktycznie będą miały zastosowanie. Możliwa jest modyfikacja istniejących modułów oraz rozbudowa całego systemu o nowe moduły zgodnie z wymaganiami zleceniodawcy.
 • Bezpieczeństwo i dostępność 24h/dobę - zarządzanie zawartością odbywa się z wykorzystaniem specjalnie przygotowanego panelu administracyjnego dostępnego 24h/dobę z dowolnego miejsca na świecie, wyłącznie dla uprawnionych użytkowników po uwierzytelnieniu w systemie. Wymagane jest jedynie łącze internetowe oraz przeglądarka.
 • Zarządzanie treścią niewymagające specjalistycznej wiedzy - treści w systemie wsCMS redagowane są z wykorzystaniem wizualnego edytora typu WYSIWYG (ang. What You See Is What You Get) wyposażonego w standardowe narzędzia formatowania tekstu znane z popularnych edytorów tekstów.
 • Scentralizowane zarządzanie zasobami multimedialnymi - wszystkie zasoby multimedialne (obiekty graficzne, dźwięki, pliki video itp.) dostępne w systemie są zarządzane z poziomu aplikacji.
 • Import treści z zewnętrznych programów - system umożliwia poprawne importowanie treści z zewnętrznych edytorów tekstowych.
 • Wielojęzyczny front-end i panel administracyjny - publiczna część serwisu internetowego zintegrowana z wsCMS jaki i panel administracyjny systemu są przystosowane do pracy wielojęzycznej, daje to możliwość natychmiastowej zmiany języka pracy na jeden z zaimplementowanych języków wybranych przez zleceniodawcę.
 • Optymalizacja SEO - część publiczna aplikacji spełnia wszystkie zasady SEO, dzięki którym Klienci osiągają wysokie wyniki w wyszukiwarkach bez ponoszenia dodatkowych kosztów pozycjonowania.
 • Zgodność ze standardami W3C - system wsCMS stworzony został zgodnie z obowiązującymi standardami Internetu i jest obsługiwany w jednakowy sposób przez wszystkie popularne przeglądarki internetowe.

Przykładowe moduły i funkcje

Poniżej prezentujemy wybrane, przykładowe moduły systemu zarządzania treścią, które w każdym projekcie są dostosowane do potrzeb Zleceniodawcy lub pisane od podstaw, jeśli wymaga tego projekt.

 • Artykuły - jest to podstawowy moduł systemu zarządzania treścią umożliwiający samodzielne redagowanie treści podstron niekategoryzowanych lub podstron kategoryzowanych w formie drzewa artykułów zagnieżdżonych wraz z automatycznym generowaniem nawigacji w obrębię struktury.
 • Aktualności -jest to moduł przeznaczony do publikowania najświeższych informacji na stronie w formie tekstu wprowadzającego z linkiem do pełnej treści aktualności.
 • Galerie - proste i intuicyjne narzędzie służące do publikowania w efektowny sposób galerii zdjęć na stronie z możliwością ich kategoryzowania.
 • Newsletter - jest to moduł umożliwiający rozsyłanie korespondencji masowej do subskrybentów.
 • Katalog produktów - to moduł prezentujący ofertę produktową firmy o dowolnie głębokim zagnieżdżeniu kategorii, opcjonalnie z możliwością składania zapytań ofertowych w formie koszyka zamówień.
 • Wyszukiwarka - jest to pomocne narzędzie umożliwiające internautom szybki dostęp do szukanych informacji na stronie lub wyszukiwanie produktów w katalogu.
 • Bannery reklamowe - jest to moduł umożliwiający zarządzanie banerami reklamowymi, częstością oraz rotacją ich wyświetlania.
 • Struktura menu - jest to narzędzie, które umożliwia zarządzanie menu głównym strony.
 • Kanały RSS - jest to narzędzie umożliwiające publikację treści poprzez kanały RSS.
 • Uploads - to podstawowy moduł umożliwiający w prosty sposób wgrywanie plików na serwer (z automatycznym generowaniem miniaturek w przypadku plików graficznych) oraz usuwanie plików z serwera.
 • oraz wiele innych ... wyspecjalizowanych modułów napisanych na konkretne zamówienie specjalnie dla Państwa ...

Jeśli nie znalazłeś modułów/funkcji, których poszukujesz - napisz do nas a a zaimplementujemy w Twoim projekcie dowolne funkcje zgodnie z Państwa wymaganiami.


Bezpłatna wycena

Jeśli szukasz wykonawcy dedykowanej aplikacji biznesowej prosimy o kontakt. Nasz zespół bezpłatnie oszacuje wstępny koszty i czas realizacji zlecenia.Samodzielnie zarządzaj serwisem WWW!Napisz lub zadzwoń do nas


wiadomość:
imię i nazwisko:
firma:
telefon:
e-mail:
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę webSylium s.c. (ul. Wyszyńskiego 51, 64-100 Leszno) w celu kontaktu zwrotnego oraz przesłania informacji handlowych.

Strona używa plików cookie (tzw. ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.